1 2 następna ostatnia

Trwa internetowy Test wiedzy SKO!
Każdy – zarówno dziecko, jak i osoba dorosła może sprawdzić ile wie m.in. na temat finansów, ekologii i cyberbezpieczeństwa. Do zdobycia dyplom Mistrza wiedzy SKO.
26
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu. Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje w naszej szkole już od wielu lat. Będziemy tu opisywać naszą działalność SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Pozdrawiamy Wszystkich i czekamy na Wasze głosy!

ANDRZEJKI W KLASIE 2A

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych.

3

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLNEJ ŚWIETLICY

Misiowe szaleństwo dotarło także i do świetlicy szkolnej!

1

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA W KLASACH 1-3

25 listopada obchodzimy w naszej szkole Święto Pluszowego Misia 🐻.

0

KAMPANIA "BIAŁA WSTĄŻKA" W NASZEJ SZKOLE

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w promowanie ogólnoświatowej kampanii „Biała wstążka” mającej na celu przeciwdziałanie przemocy, szczególnie wobec kobiet.

0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ PRAW DZIECKA

20 listopada przypada rocznica uchwalenia Deklaracji Praw Dziecka.

2

SPOTKANIE AUTORSKIE Z PANIĄ AGNIESZKĄ FRĄCZEK

18 listopada w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w naszej szkole odbyło się spotkanie autorskie z pisarką literatury dziecięcej Panią Agnieszką Frączek.

1

WARSZTATY KULINARNE W KLASIE 1A

8 listopada w ramach ogólnopolskiej akcji pod hasłem „Śniadanie daje moc” w klasie 1a odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez tatę Franka, Pana Roberta Król – szefa kuchni Restauracji „Hotel Roś”.

1

BĄDŹ KOLEGĄ NIE DOKUCZAJ - WARSZTATY Z PEDAGOGIEM

Dbając o wzmacnianie relacji rówieśniczych kl. 5B po raz kolejny odbyła zajęcia warsztatowe z pedagogiem K. Sarnacką-Paprota.

1

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w dniu 10 listopada w naszej szkole odbyło się wiele inicjatyw, które ukazały uczniom, jak ważny był dla Naszej Ojczyzny 11 listopada.

0

TYDZIEŃ DLA POLSKI

W tym tygodniu na lekcjach historii rozmawialiśmy o Polsce i Święcie Niepodległości.

1
1 2 następna ostatnia