30.05.2016

Autokarem, pociągiem tak szybko by zdążyć na spektakl...

Jedną z ciekawych form edukacji w naszej szkole jest teatr ,który odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Kształtuje jego osobowość, rozwija umiejętność twórczej ekspresji a przede wszystkim wpływa na kształtowanie intelektu.

Edukacja teatralna na stale gości w naszej szkole. Podczas pracy nad przedstawieniami  ćwiczymy  pamięć, poprawną wymowę, czerpiemy radość z  obcowania z pięknym słowem i muzyką.
Często  też wyjeżdżamy ,aby doskonalić swój warsztat. 
Tym razem klasy Ic, IIb, IIa  wraz z wychowawczyniami Beatą Kaczmar, Anną Budzińską  i Aliną Oleszczuk wybrały się do Ełku. Spotkanie ze smokiem Obibokiem w Ełckim Centrum Kultury było punktem kulminacyjnym naszej wycieczki. Tym razem utrwalaliśmy zasady kultury teatralnej i wzbogaciliśmy wiedzę o teatrze. Fajnie, że temu wszystkiemu towarzyszyła podróż pociągiem, który ciągnęła stara lokomotywa.
Może to będzie temat do kolejnego spektaklu w SP2 Gołdap. Przecież tu od lat  coś ciekawego  wystawiają…

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 4
  • 9