01.02.2016

Uczniowie o SKO

Kilkoro uczniów podzieliło się swoimi spostrzeżeniami na temat oszczędzania w SKO.

img      Aleksandra Miśko z 5b

Jestem członkiem SKO około pięciu lat. Przystąpiłam do tego programu, bo chciałam nauczyć się oszczędzania pieniędzy. Moim celem jest kupno nowych mebli do pokoju. Na razie nie wypłaciłam jeszcze moich oszczędności. Pieniądze wpłacam do wychowawcy dlatego, że mama nie przelewa ich przez internet. Na bieżąco śledzę moje konto.

Amelia Żukowicz z 6a    img

Do SKO należę od drugiej klasy, czyli od siódmego roku życia. Jestem zadowolona z tego, że oszczędzam, daje mi to satysfakcję. Nie wydaję zbyt dużo pieniędzy, tylko odkładam. Nie mam konkretnego celu oszczędzania. Wpłacam pieniądze w każdy czwartek do opiekuna SKO. Robię tak, ponieważ uważam, że nie ma sensu wpłacać przez internet, skoro mogę dokonywać wpłat w szkole. Dzięki regularnym wpłatom dwukrotnie otrzymałam tytuł "Ciułacza roku".

 

img        Igor Kiedrowski z 5a

Moja przygoda z SKO zaczęła się w pierwszej klasie. Jestem z tego zadowolony, bo mogę oszczędzać. Uzbierane pieniądze zainwestuję w kupno monitora do komputera. Niekiedy pieniądze wpłacam w szkole do wychowawcy (gdy otrzymam gotówkę od babci), a nieraz rodzice przelewają mi bezpośrednio na konto.

3
Dodaj Komentarz
  • 21
  • 12
  • 16
Komentarze