14.10.2016

Spotkanie z okazji DEN

Spotkanie opiekunów SKO z przedstawicielami PKO Banku Polskiego

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej opiekunowie SKO i dyrektorzy szkół z regionu otrzymali zaproszenie na spotkanie z Dyrektorem I Oddziału PKO Banku Polskiego w Koszalinie - Haliną Szymańską, Kierownikiem Obsługi Klienta - Elżbietą Płóciennik. Zaproszenia przywiozły do szkoły nasze dobre bankowe "dusze" - Dorota Borkowska i Sylwia Stępień.

img

Na spotkaniu panowała bardzo miła atmosfera. Oprócz wyżej wymienionych obecny był także Zastępca Prezydenta Miasta Koszalina ds. Polityki Społecznej - Przemysław Krzyżanowski. Najlepszym wręczono nagrody dla szkół oraz specjalne podziękowania. Nagrodę regionalną III stopnia dla naszej szkoły odebrał Dyrektor - Sebastian Bober. Wymieniono się doświadczeniami w prowadzeniu SKO, obejrzano zdjęcia z 2. PKO Biegu Charytatywnego i arcyciekawą kronikę Szkoły Podstawowej w Boninie.

imgimgimg

Dziękujemy za docenienie naszej pracy i miłe słowa. Dołożymy wszelkich starań, by edukacja finansowa w naszej szkole stała na jak najwyższym poziomie. Gratulujemy nagród i wyróżnień pozostałym szkołom.

 

2
Dodaj Komentarz
 • 11
 • 15
 • 18
Komentarze
 • WG
  WG
  31.0.xxx.xxx
  2016-10-16 14:41 | Temat: Sko
  ODPOWIEDZ

  Gratulacje!

 • BasiaSKO
  BasiaSKO
  79.185.xxx.xxx
  2016-10-15 14:21 | Temat: sko
  ODPOWIEDZ

  ╔══════╗
  ║▓▓▓▓▓▓║
  ╚╗▓╔╗▓▓║
  ▓║▓╚╝▓▓║
  ▓║▓▓▓▓▓║
  ▓║▓╔═══╝
  ▓║▓║•♥`ڿڰۣڿ`
  ▓║▓║ozdrawiam serdecznie
  ╔╝▓╚╗•♥•`ڿڰۣڿ`i życzę miłego weekendu