28.10.2016

Oszczędzanie to wygrywanie

Międzyszkolny turniej klas piątych

Dziś w szkole z okazji Światowego Dnia Oszczędzania odbył się niezwykły turniej. Klasy piąte z naszej szkoły oraz uczniowie z Suchej Koszalińskiej rywalizowali w potyczkach poświęconych oszczędzaniu. Każda klasa inaczej ubrana i nazwana - "Złotówki", "Oszczędne żaróweczki", "Wodniki" - musiała wykonać wiele różnorodnych zadań.

imgimgimgimg

Przedstawiali scenki, wznosili okrzyki, rozwiązywali krzyżówki, układali puzzle, rozszyfrowywali przysłowia, rozwiązywali zadania matematyczne itp. A wszystko to w duchu sportowej rywalizacji.

imgimgimgimgimg

Nasz turniej zaszczyciły swoją obecnością panie z PKO Banku Polskiego w Koszalinie - pani Dorota Borkowska i Sylwia Stępień. Dopingowały uczniom i pomagały w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań. W prezencie otrzymały własnoręcznie wykonaną przez Panią Iwonę, organizatorkę turnieju, żyrafkę Lokatkę. Mamy nadzieję, że żyrafka umili im trudną pracę w banku.

imgimg

Turniej zakończył się wygraną klasy 5b z SP 2 Sianów, II miejsce zajęła klasa 5 z Suchej Koszalińskiej, a III - klasa 5a z SP 2 Sianów.  Dyplomy i słodkie upominki ufundowała Szkolna Kasa Oszczędności - patronat turnieju. Gratulujemy wszystkim uczniom szerokiej wiedzy na temat oszczędzania, pani Renacie Pomian wytrwałości w ocenianiu zadań, a paniom Iwonie Marciniak, Annie Jesionowskiej i Izabeli Piotrowskiej pomysłu!

img

0
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 5
  • 3