1 2 3 następna ostatnia

Woda
Dlaczego jest taka ważna?
9
Blog SKO

SP2 Murowana Goślina

SP2 Murowana Goślina

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie. Uczniowie naszej "Dwójki" chętnie przyłączają się do różnych form aktywności. Wielu z nas ma już założone konta w SKO, ale mamy apetyt na więcej i chcemy bardziej rozpropagować tę formę oszczędzania wśród naszych koleżanek i kolegów. Dlatego zaczynamy naszą przygodę z blogiem SKO, na którym będziemy dzielić się z Wami naszymi pomysłami nie tylko na oszczędzanie, ale również świetnie spedzone chwile w szkole.

Pierwszy w szkole ,,Escape room"

Ciekawa lekcja języka polskiego" We wtorek, 27.11.17r. uczniowie klasy 6c mieli okazję uczestniczyć w pierwszym w szkole ,,Escape room". Klasa podzieliła się na dwie grupy - chłopcy i dziwczynki. Obydwie grupy miały przygotowac zagadki - dziewczynki dla chłopców, chłopcy dla dzi ...

2

Poznajemy "pieniężne" frazeologizmy

Uczniowie naszej szkoły poznawali frazeologizmy, przysłowia i powiedzenia związane z pieniędzmi i oszczędzaniem! Co znaczy "mieć węża w kieszeni, spać na pieniądzach, brudne pieniądze, deszcz pieniędzy" itp? Dla naszych uczniów to nic trudnego! Już wiemy jak w języku polskim funkcjonują powiedzenia ...

0

Rok szkolny zaczynamy - o oszczędzaniu pamiętamy

Witamy wszystkich po wakacyjnej przerwie. W nowym roku szkolnym będziemy zachęcać Was do oszczędzania. Odwiedzajcie Naszego bloga i klikajcie, jeżeli nasze pomysły beda się Wam podobać.

9

Kierunkowskaz - WAKACJE

Wszystkim SKO- wiczom życzymy wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!

3

Wakacyjny budżet

Czy planujecie wakacyjne wydatki ? A może wakacje to czas na oszczędzanie? Odwiedziny do rodziny sprzyjają powiększeniu budżetu. Dawno niewidziana babcia, dziadek, ciocia czy wujek chętnie otwierają swoje portfele, żeby urosły nasze. Dzięki temu poza uściskami coś zawsze "wpadnie" w nasze ręce:) ...

2

Sprzedajemy - kupujemy

Sprzedajemy - kupujemy - dobrze się bawimy.

3

Wierzyć, czy nie wierzyć? Finansowe przesądy

Choć mamy XXI wiek i za pomocą zwykłego smartfonu możemy zdziałać cuda, to nadal w powszechnym obiegu funkcjonują przesądy związane z pieniędzmi. Oto najważniejsze z nich: 1. Swędzenie dłoni – gdy swędzi Ciebie lewa ręka, spodziewaj się pieniędzy (podwyżka w pracy lub wygrana w totolotka). 2. N ...

4

Aforyzm na nadchodzący tydzień.

Przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka.

4

Z WOŚP gramy i pomagamy!

25. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Zgodnie z tradycją, nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w coroczną akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu WSZYSCY łączymy swoje SERCA, aby POMAGAĆ.

2

Zapraszamy anioły do naszej szkoły!

To konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Ciekawe, ilu w tym roku szkolnym odwiedzi nas aniołów?

10
1 2 3 następna ostatnia