1 2 następna

Jak spędziłem swoje urodziny?
- przeczytaj relację Hatetepesa
Blog SKO

SP2 Murowana Goślina

SP2 Murowana Goślina

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 w Murowanej Goślinie. Uczniowie naszej "Dwójki" chętnie przyłączają się do różnych form aktywności. Wielu z nas ma już założone konta w SKO, ale mamy apetyt na więcej i chcemy bardziej rozpropagować tę formę oszczędzania wśród naszych koleżanek i kolegów. Dlatego zaczynamy naszą przygodę z blogiem SKO, na którym będziemy dzielić się z Wami naszymi pomysłami nie tylko na oszczędzanie, ale również świetnie spedzone chwile w szkole.

Sprzedajemy - kupujemy

Sprzedajemy - kupujemy - dobrze się bawimy.

1

Wierzyć, czy nie wierzyć? Finansowe przesądy

Choć mamy XXI wiek i za pomocą zwykłego smartfonu możemy zdziałać cuda, to nadal w powszechnym obiegu funkcjonują przesądy związane z pieniędzmi. Oto najważniejsze z nich: 1. Swędzenie dłoni – gdy swędzi Ciebie lewa ręka, spodziewaj się pieniędzy (podwyżka w pracy lub wygrana w totolotka). 2. N ...

4

Aforyzm na nadchodzący tydzień.

Przyzwyczajenie staje się drugą naturą człowieka.

4

Z WOŚP gramy i pomagamy!

25. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Zgodnie z tradycją, nasza szkoła po raz kolejny włączyła się w coroczną akcję charytatywną Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu WSZYSCY łączymy swoje SERCA, aby POMAGAĆ.

3

Zapraszamy anioły do naszej szkoły!

To konkurs dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Ciekawe, ilu w tym roku szkolnym odwiedzi nas aniołów?

10

Nietypowe święta w grudniu.

Ciąg dalszy nietypowych świat w grudniu: 13. Dzień Świętej Łucji i Święto Światła w Szwecji. 14. Gishisai – Festiwal Samurajów w Ako na wyspie Honsiu w Japonii. 15. Dzień Bycia Wyjątkowo Dobrym dla Siebie. 16. Dzień bez Przekleństw. 17. Początek Saturnalii, festiwal pojednania, równości i zamia ...

0

Nietypowe święta w grudniu.

Czy znaliście te nietypowe święta? 1. Dzień Czerwonego Jabłka. 2. Yomatsuri – Nocny Festiwal Świateł i Muzyki w Chichibu w Japonii. 3. Dzień Naftowca i Gazownika. 4. Barbórka. 5. Tsongkapa – Festiwal Lampek Maślanych w Tybecie. 6. Dzień Świętego Mikołaja. 7. Dzień Pisania Listów. 8. Bohdi ...

4

Aforyzm na nadchodzący tydzień.

Natura dała nam jeden język a dwoje uszu po to, ażebyśmy słuchali dwa razy więcej niż mówimy. Zenon z Kition

2

Jest nas coraz wiecej!

Witam kolejnych członków SKO. Cieszę się, że przyłączyliście się do grona osób przedsiębiorczych. Życzę Wam wielu oszczędności na koncie. Zachęcam kolejne osoby do zakładania konta w Szkolnej Kasie Oszczędności - PKO Bank Polski. OSZCZĘDZASZ, WIĘC MASZ!

2

Pełna miska dla schroniska.

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i radości. W dniu 6 grudnia obdarowujemy się prezentami. Tak też było w tym roku – napięcie, niecierpliwość i… nareszcie mogliśmy cieszyć się słodyczami i drobnymi zabawkami. Jednak od kilku lat na ten dzień czekamy z innego powodu – aktywnie przyłączamy się do akc ...

7
1 2 następna