05.10.2013

Witamy w nowym roku szkolnym

Witamy w nowym roku szkolnym.

Zaczynamy oszczędzanie.

Opiekun SKO zachęcał rodziców na zebraniach wrześniowych do oszczędzania.

Zapraszamy nowych SKO - wiczów do zabawy.

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 0
  • 21