29.06.2020

Pomagamy Jasiowi -III Biłgorajski Festiwal Smaków

Nasza szkoła przyłaczyła się do festynu charytatywnego dla Jasia z naszego miasta. W niedzielę już po raz trzeci, odbyło się biłgorajskie święto smacznej i zdrowej kuchni. Na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury, gościł III Biłgorajski Festiwal Smaków. Zebrane podczas wydarzenia środki przeznaczone zostały na leczenie Jasia Sprysaka.Syn przeszedł ponad 20 operacji oraz przeszczep skóry. Serdecznie dziękuję wszystkim -mówiła mama Jasia -p. Anna Organizatorami były Centrum Kultury Niezależnej "Pogotowie", Biłgorajskie Centrum Kultury. Przedsięwzięcie wsparli: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju, MODEL oraz Black Red White. Wydarzeniu towarzyszyły licytacje i zbiórki do puszek. W wydarzenie Festiwal Smaków, włączyła się także Szkoła Podstawowa Nr 1 w Biłgoraju, placówka przygotowała swoje stoisko. W przygotowanie włączyły się w to wszystkie klasy, a uczniowie z Caritas, SKO i PCK pomagali wraz z nauczycielami i rodzicami. Wszyscy świetnie sie bawili, pomagając Jasiowi. :)

imgimgimgimgimgimgimgimgimgimg

2
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 6
  • 4
Komentarze