15.01.2015

W rytmie pastorałki ...

X WIECZÓR KOLĘD I PASTORAŁEK

img027.jpg13 stycznia 2015 r. odbył się kolejny jubileuszowy X Wieczór Kolęd i Pastorałek. Od dziesięciu lat inicjatorką i organizatorką koncertu jest Pani Irena Trypucka nauczycielka z Naszej szkoły. Tym razem spotkanie przebiegało pod hasłem "Rodzinne Kolędowanie", dlatego na scenie Domu Kultury pojawiły się wspaniałe, zdolne, muzykujące rodziny z naszego miasteczka. Niezwykły klimat stworzony przez artystów sprawił, że czas na chwilę się zatrzymał. Nastrojowe tradycyjne kolędy i niezwykłe pastorałki, okraszone piękną poezją Jana Pawła II oraz Księdza Jana Twardowskiego przeniosły wszystkich do Betlejem i na nowo ukazały prawdę Bożego Narodzenia. Wyjątkowy nastrój, głębokie wzruszenia, wspólnie wyśpiewane "Dzisiaj w Betlejem" i gromkie brawa na długo pozostaną w pamięci wykonawców i widzów.

3
Dodaj Komentarz
 • 6
 • 9
 • 4
Komentarze
 • Donia
  Donia
  46.205.xxx.xxx
  2015-01-20 06:23 | Temat: SKO Kościelec
  ODPOWIEDZ

  *♥..+
  ._/|_ ,.*.,+,.*,,
  >,"< ,.*.,.....•:::::•
  ...DZIEŃ DOBRY....
  ........¸,.•´¨`•.( -.- ).•´¨`•.,¸
  .......¨`•--•-¨( “)(“ )¨-•--•´
  POZDRAWIAMY, GŁOSIK SYMPATII ZOSTAWIAMY ;-)

 • sylwiagrzeszczak
  sylwiagrzeszczak
  188.147.xxx.xxx
  2015-01-19 21:09 | Temat: SKO Kościelec
  ODPOWIEDZ

  POZDRAWIAM, GŁOSIK ZOSTAWIAM
   ★   ★ *
    ★  ★ 
      ★ * ★  *★  
  *   * ★ *  ★   ★ *
    ★  ★ 
      ★ * ★  *★  
  *   * ★ *  ★   ★ *
    ★  ★ 
      ★ * ★  *★  

 • Natalka3D
  Natalka3D
  83.238.xxx.xxx
  2015-01-15 21:28 | Temat: Natalka Zachara SP2 Rabka-Zdrój
  ODPOWIEDZ

  ...Wieczór piękny, pogodny,
  księżyc świeci na niebie,
  a ja wraz z gwiazdą polarną
  ślę uśmiechy dla Was......
  Milutkiego wieczoru.....
  Spokojnej nocy życzę :)Pozdrawiam..