21.01.2015

Anieli zlecieli ...

Jasełka i wspólne kolędowanie w Kościele w Zbąszynku

18.01.2015r. o godz. 16: 00 w kościele parafialnym odbyły się Jasełka i wspólne kolędowanie. Wszystkich zebranych w świątyni powitał Wikariusz ks. Norbert Lasota. Uczniowie klasy II A ze szkoły podstawowej przedstawili Jasełka, a kolędy śpiewała parafialna schola „Szachar”. Pierwszą część koncertowania stanowiły Jasełka, które były przeplatane kolędami w wykonaniu  starszych dziewczynek ze szkoły podstawowej. Mogliśmy usłyszeć CICHĄ NOC, TRYUNFY KRÓLA NIEBIESKIEGO i przepiękną pastorałkę DLA NIEGO, CAŁY ŚWIAT. Drugą częścią koncertowania był występ scholii parafialnej. Dziewczynki zaśpiewały tradycyjne kolędy, które wszyscy znali i mogli się włączyć we wspólne śpiewanie. Tak jak jest magiczny czas Bożego Narodzenia, taki był też nastrój, który panował w kościele.
Koncert  zakończyła kolęda OJ Maluśki Maluśki w wykonaniu prowadzących scholę. Na zakończenie ks. Norbert udzielił wszystkim zgromadzonym Błogosławieństwa Bożego.

Więcej ciekawych zdjęć autorstwa pana Zdzisława Nowaka na stronie http://wolsztyn.naszemiasto.pl/artykul/zbaszynek-jaselka-w-kosciele-parafialnym,3223551,artgal,t,id,tm.html

 

18.01.15 Jaselka i koledowanie (7)

0
Dodaj Komentarz
  • 17
  • 9
  • 7