1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
16
Blog SKO

SP Zbąszynek

SP Zbąszynek

Witajcie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku:)

Wystawa prac konkursowych PORTMONETKA

Zobaczcie jakie śliczne konkursowe PORTMONETKI w poniedziałek - LICZYMY GŁOSY:)

2

25-lecie Samorządności

W ramach obchodów 25-lecia samorządności uczniowie naszej szkoły będący uczestnikami Lubuskiej Akademii Debat pod kierunkiem E.Kitta i A. Rucioch zorganizowali w ostatnim tygodniu szereg działań mających na celu aktywizację i integrację środowiska.

1

Jesiennie, zdrowo, kolorowo i oszczędnie...

Jesień kryje w sobie moc kolorów. Nie tylko tych ukrytych w różnobarwnych liściach, ale zamkniętych w smacznych i zdrowych owocach i warzywach.

2

Miesiąc Bibliotek Szkolnych - podsumowanie

"Biblioteki szkolne rządzą" - tak brzmiało hasło tegorocznego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. A skoro ten przeszedł do historii - to czas na podsumowanie.

1

Mydło dla Afryki - szkolna akcja.

Samorząd uczniowski bardzo prosi o podarowanie kostki mydła i ofiarowanie jej dla dzieci w Afryce, które chorują na wiele chorób, ponieważ nie posiadają środków higienicznych. Zbiórkę mydła prowadzimy w dniach 26-30.10.2015r.Więcej o naszej akcji przeczytacie na tej stronie : http://www.medicus.ump.

1

,,Na lipową nutę”

15 października obchodziliśmy w naszej szkole święto drzewa ,,Na lipową nutę” Słowami Jana z Czarnolasu ,,Gościu siądź pod mym liściem…” zaprosiliśmy całą społeczność szkolną na niekonwencjonalną lekcję .

0
1