1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
16
Blog SKO

SP Zbąszynek

SP Zbąszynek

Witajcie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku:)

Mówimy PRZEMOCY NIE !!!

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. Mówimy PRZEMOCY NIE

0

KONKURS - Październik miesiącem oszczędzania!

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do udziału w konkursie PORTMONETKA. Należy w terminie do 23 października własnoręcznie wykonać portmonetkę (portfelik) i przynieść do klasy nr 4 Czekamy na prace:)

0

Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Z tej okazji uczniowie klasy III a przygotowali przedstawienie dla chłopców i o chłopcach.

0

Projekt polsko-niemiecki "Ty i ja, jak Wars i Sawa, odkrywamy tajemnice przeszłości w pieknej Warszawie".

W dniach 22.09-26.09.2015 po raz kolejny realizowany był projekt polsko-niemiecki, tym razem na terenie Polski, w Warszawie.

1

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

V Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia (World Multiplication Table Day - WMTDay). Odbywa się w ostatni piątek września, w tym roku – 25 września. Szkoły z różnych stron świata będą uczestniczyć w wydarzeniu. Nasza szkoła włączyła się do akcji po raz pierwszy.

1

Rajd po etnoskarb- z kulturą ludową na Ty

23 września spotkaliśmy się z grupą dzieci z klas IV, V i VI. Rozmawialiśmy o ich etnoskarbie, czyli instrumencie muzycznym, który ma wdzięczną nazwę "kozioł".

1

Akcja Sprzątanie Świata

W dniu 18 września w godzinach popołudniowych Szkolny Klub Turystyczny pod kierunkiem opiekunki Ewy Badeńskiej zorganizował, dla chętnych uczniów, wyjście w plener. Celem nadrzędnym było włączenie się w akcję " Sprzątanie świata". Uczniowie wykazali się niezwykłą aktywnością.

0
1