1 2 3 następna ostatnia

Jak być bezpiecznym podczas wakacji?
5 porad, o których warto pamiętać.
2
Blog SKO

SP w Święcku Wielkim

SP w Święcku Wielkim

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Święcku Wielkim! Czas na oszczędzanie! Jesteśmy małą szkołą położoną w woj. podlaskim, powiat wysokomazowiecki. Pomimo niewielkiej liczby uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. Dbamy o szkołę, o którą od lat walczyli mieszkańcy. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Cała Polska Czyta Dzieciom a w naszej szkole dziś pan Damian Kudzinowski:)

Dzisiaj odwiedził nas i poczytał uczniom pan Damian Kudzinowski, z wykształcenia filolog polski, z wyboru animator kultury, od lat działa w Białymstoku, organizując rozmaite wydarzenia kulturalne. Serdecznie dziękujemy! Pozdrawiamy:)

13

SKO - wicze dbają o kulturę zachowania: Miss i Mister grzeczności wybrany

Jesteśmy dumni, że jest wśród nas tak grzeczna uczennica jak Marta Krasowska z kl. VI i kulturalny uczeń Feliks Popławski z kl. II. Jak co miesiąc uczniowie i nauczyciele wzięli udział w demokratycznych wyborach na Miss i Mistera grzeczności. W tajnym głosowaniu zwyciężyli najlepsi. Serdeczne gratul ...

5

Cała Polska Czyta Dzieciom w naszej szkole:) Odwiedziny pana radnego i pracownika naukowego z UwB:)

W styczniu b.r. w Szkole Podstawowej w Święcku Wielkim dzieci miały wspaniałą okazję wysłuchać czytania tekstów literackich w wykonaniu pana Radosława Gorczycy radnego miasta Wysokie Mazowieckie oraz pana dr Konrada Szamryka pracownika naukowego Uniwersytetu w Białymstoku. Czytanie dzieciom to naj ...

17

Jak spędzacie ferie? Żyrafka Lokatka też się tym interesuje. Piszcie jej o tym, uzupełnijcie również ankietę:)

W tym roku ferie zimowe spędzam... Pierwsze województwa mają już wolne. Dla części z Was ferie oznaczają dwa tygodnie błogiego lenistwa, dla innych wyjazdy, a dla jeszcze innych konieczność nadrabiania zaległości w nauce lub pomagania bliskim w ich pracach. Jak spędzacie ferie? Weźcie udział w ...

9

Klikajcie na start, dowiecie się, co to jest - ekooszczędzanie

SKO przygotowało dla Was broszurę, którą należy pobrać pod tym artykułem, klikając na start w niebieski pasek. Pozdrawiam:)

27

SKO - wicze wzięli udział w konkursie plastycznym "Krajobraz Polski - Tradycje, Współczesność, Przyszłość"

SKO - wicze malowali i uczyli się, w jaki sposób oszczędzać. Inspiracją dla nich były np. rozmowy z dziadkami o tym, w jaki sposób i za ile kupowało się kiedyś. Oto galeria prac:) Pozdrawiamy!

33

Życzenia: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Kochani, z podziękowaniami za cały rok współpracy, za wsparcie, za głosy, za wszelką życzliwość składamy życzenia: Szczęśliwych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, niech kruchość Bożej Dzieciny udzieli się nam wszystkim i przypomni o tym, co ludzkie, szczere i naprawdę dobre, życzymy Wam również ...

18

SKO - wicze dbają o kulturę zachowania: Miss i Mister grzeczności wybrany

Tuż przed świętami został rozstrzygnięty szkolny konkurs na najgrzeczniejszą uczennicę i najgrzeczniejszego ucznia. W głosowaniu udział wzięli uczniowie i nauczyciele. Miły upominek dla swoich rodziców sprawili Weronika z klasy IV i Kuba z klasy III. Grunt to dobre wychowanie:) Mikołaj na pewno też ...

14

Lekcja bankowości i bezpieczeństwa w jednym

Tuż przed świętami SKO-wicze gościli pracownika banku. Uczestniczyli w lekcji, podczas której dowiedzieli się wielu ważnych informacji o finansach. Miłym zaskoczeniem były upominki: odblaski, dzięki nim będziemy widoczni i bezpieczni na drodze:)

3

Wieczór wigilijny w naszej szkole: Wspólne chwile, radość z pracy nad wychowaniem dzieci

Światło świec, opłatek, dorośli , dzieci i kolędy... W czwartkowe popołudnie tradycyjnie już w naszej szkole zgromadziliśmy się przy stole na wieczerzy wigilijnej. Kultywowanie tych obyczajów budzi w dzieciach, dorosłych miłość. Przypominamy sobie również dawne sposoby strojenia wnętrz, pięknie wyko ...

13
1 2 3 następna ostatnia