06.11.2014

Sukcesy sportowe

  • 28 września 2014 roku w Nowym Dworze  Kwidzyńskim odbyły się zawody w mini piłce halowej dziewcząt i chłopców, obie drużyny zajęły 1 miejsce. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Brzezińska, Dominika Szpeflik, Monika Studzińska, Oliwia Szostak,  Ania Grochowska, Karolina Woźniak, Monika Beyer , Dominik Sosna, Szymon Modliszewski,  Aleksander Capar, Jan Winiarz , Jakub Golba, Szymon Balcerowski  i Kacper Cebienko.
  • 20 września w Olsztynie odbyły się zawody motorowodne - Formuła Przyszłości,
   w których 1 miejsce zajęła Monika Studzińska.
  • 1 października w Tychnowach odbyły się Gminne Biegi Przełajowe. Reprezentacja naszej szkoły liczyła 30 osób, ponad polowa sportowców wywalczyła medale w swojej kategorii wiekowej. Złote medale zdobyli: Szymon Szuwarowski, Dorota Beyer, Julia Rodak, Małgorzata Woźniak, Szymon Balcerowski, Dagmara Przybysz, Monika Beyer i Dominik Sosna. Srebrne medale wywalczyli: Bartosz Bar, Zuzanna Gabriel, Adrian Wojtyra, Julia Gabriel, Wiktoria Klajn. Brązowe medale: Zuzanna Szpeflik, Ewa Wojtyra, Rodak Maciej i Julita Rosiak
  • Dnia 18 października 2014 r. w Nowym Dworze Kwidzyńskim odbyły się zawody w unihokeja. Drużyna chłopców w składzie: Jędrzej Szostak, Jan Winiarz, Szymon Balcerowski, Dominik Sosna, Jakub Golba i Dawid Traczyk, zajęła III miejsce. Natomiast drużyna dziewcząt w składzie: Wiktoria Brzezińska, Monika Beyer, Karolina Woźniak, Joanna Piwowarek, Ania Krukowska, Monika Studzińska, Oliwia Szostak, zajęła I miejsce i zakwalifikowała się na turniej powiatowy.

   

   

  sprt1

   

  sprt2

   

  sprt3

9
Dodaj Komentarz
 • 27
 • 5
 • 23
Komentarze