20.06.2016

DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dnia 18 maja 2016 r. w naszej szkole już po raz trzeci był obchodzony Dzień Języka Angielskiego. W tym roku postanowiliśmy obchodzić go pod hasłem „Znajomość języków obcych jest warunkiem pełnego, aktywnego uczestnictwa młodych Polaków w życiu Europy i świata.” Z tej okazji uczniowie klasy VIA wraz z nauczycielem języka angielskiego przygotowali program artystyczny pt. „Warto uczyć się języka angielskiego” .

Głównym celem tego dnia było motywowanie uczniów do poszerzania wiedzy na temat kultury krajów anglojęzycznych oraz wytrwałej i systematycznej nauki języka angielskiego.

Zaprezentowane przez dzieci scenki, udowodniły, że bez znajomości języków obcych może być naprawdę trudno, zaś po obejrzeniu tych scenek nikt już nie wątpił, że znajomość języków obcych bardzo się przydaje.

Wspólne występy i zabawa znajdowały natychmiastowy, pozytywny oddźwięk w reakcjach publiczności, która żywo i spontanicznie reagowała na popisy szkolnych artystów, nagradzając ich gromkimi brawami.

 

Wniosek z naszego spotkania jest jeden: WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO,  gdyż nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach ta umiejętność nam się przyda.

 

Życzymy wszystkim uczniom sukcesów w nauce i wiele wytrwałości w rozwijaniu językowych umiejętności.

 

imgimg

1
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 10
  • 9
Komentarze