07.03.2013

Kartki z kalendarzaa

Zakończenie I semestru oraz ferie zimowe

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dnia 18 stycznia 2013 roku w naszej szkole odbył się Dzień Babci i Dziadka. Dzieci z klasy II, III i przedszkola przygotowały specjalny program dla swoich licznie przybyłych dziadków. Z tej okazji na sali gimnastycznej zebrało się blisko 60 zaproszonych gości. Uroczystość rozpoczęła się występami artystycznymi dzieci. Rodzice przygotowali słodki poczęstunek będący doskonałą okazją do rozmów, w czasie których wszyscy mogli podzielić się wrażeniami. Dziadkowie byli pełni uznania dla swoich pociech. Podziwiali ich postawę, umiejętności i wkład pracy.  Po każdej takiej uroczystości wzrasta więź między dziećmi i ich dziadkami. Wszystko pozostaje na długo w pamięci małych aktorów i widzów.

 

 

KARNAWAŁ W NASZEJ SZKOLE

25 stycznia na terenie szkoły dyskotekę karnawałową dla klas III-VI zorganizowała pani Małgorzata Krzysztan- Łakucewicz. Nad przebiegiem zabawy czuwała także pani Bogusława Myrlak oraz pani Iwona Kwaszyńska.  Dzieci wspaniale bawiły się dzięki muzyce przygotowanej przez pana Dariusza Hankusa i pana Sławomira Fryczkowskiego – rodziców uczniów naszej placówki. Bardzo dziękujemy!!!

 

Karnawał to czas  zabaw. W czasie karnawału bawią się nie tylko dorośli. Jest to również doskonała okazja do zabaw dla dzieci, którym ogromną radość sprawia wcielanie się w postacie bajkowe. Dlatego również w naszej szkole 05 lutego 2013 roku odbył się bal przebierańców dla dzieci klasy II, który zorganizowały Panie Bogusława Myrlak i Maria Bartkiewicz we współpracy z rodzicami. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie dyskotekowej muzyki uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach.  Wesoła muzyka zachęcała do tańca. Należy podkreślić ogromne zaangażowanie rodziców w przygotowanie przepięknych

i pomysłowych strojów. Bal dostarczył wszystkim dzieciom wiele radości.

 

W związku z mała ilością chętnych nie odbyły się w Czesie ferii warsztaty decoupage, ale zamiennie odbyły się nieplanowane zajęcia artystyczne pod opieka Pani Marii Bartkiewicz dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej oraz  planowany pokaz filcowania na mokro przeprowadzony przez Agatę Danik.

 

 

Odbyły się również zajęcia artystyczne klas IV – VI pod opieką Pani Małgorzaty Krzysztan-Łakucewicz i Elżbiety Łyczkowskiej.

 

 

0
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 16
  • 0