19.12.2019

Spotkanie z przedsiębiorczą młodzieżą - projekt "Animalki"

W ramach tematu przedsiębiorczości SKO, uczniowie klasy VII c wzięli udział w prelekcji przeprowadzonej przez młodych przedsiębiorców z firmy "Animalki".

"Animalki" to projekt przygotowany przez grupę młodzieży uczącej się w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Firma zajmuje się produkcją ekologicznych koców i mat węchowych dla zwierząt. Przedstawicielki miniprzedsiębiorstwa gościły dziś w naszej szkole i zaprezentowały swój projekt uczniom klasy VII c.

Dzięki prelekcji siódmoklasiści mogli dowiedzieć się: jakie kroki powinno się podjąć przy zakładaniu przedsiębiorstwa, w jaki sposób nawiązać współpracę z innymi firmami i jak powinien wyglądać wzorowy podział obowiązków w grupie. W związku z tym, że firma zajmuje się produkcją materiałów dla zwierząt, zwrócono również uwagę na aspekt charytatywny. Podczas warsztatów zostały zaprezentowane produkty firmy "Animalki", które cechuje wspaniała estetyka i zegarmistrzowska precyzja.

Licealistki udowodniły, że mimo młodego wieku, można osiągnąć sukces w biznesie, a nam jest niezmiernie miło, że jedną z członkiń zespołu jest absolwentka naszej szkoły.

Zachęcamy wszystkich blogowiczów do zapoznania się z ofertą firmy "Animalki" (link poniżej)

https://www.facebook.com/Animalki-104984824291095/

Dla zainteresowanych podajemy kontakt

e-mail: miniprzedsiebiorstwo.animalki@gmail.com

img

img

img

img

img

10
Dodaj Komentarz
  • 12
  • 30
  • 23
Komentarze