28.11.2019

Podsumowanie konkursu z okazji Dnia Tolerancji

W Szkole Podstawowej w Mielęcinie, dnia 20 listopada 2019 roku miało miejsce podsumowanie konkursu popularyzującego postawę tolerancji w społeczeństwie.

        W kategorii hasło pierwsze miejsce zajęła Zuzanna Posyniak z klasy pierwszej, miejsce drugie – Alicja Kołodziej z klasy pierwszej oraz trzecie ex aequo Natalia Grabowska z klasy pierwszej i Oliwier Grabowski z klasy trzeciej.
       W kategorii plakat pt.: „Tolerancja w przestrzeni publicznej” wygrał Mateusz Olejniczak z klasy pierwszej, drugie miejsce uzyskał Bartosz Kabziński z klasy piątej, a Alicja Chojnacka z klasy siódmej zajęła miejsce trzecie. W kategorii plakatu, przyznano dwa wyróżnienia za prace zbiorowe dla klas: szóstej „a” - za entuzjazm w podejściu do tematu oraz dla klasy szóstek „b” - za przesłanie filozoficzne wizualnego przekazu.

        Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy uznania i słodkie upominki.

     Udział wszystkich uczniów w akcji uwzględniał stworzenie wspólnymi siłami kolorowego hasła promocyjnego: „TOLERANCJA”, który umieszczono w holu szkoły. Uroczystość podsumowania uświetnił Pan Dyrektor Roman Major, który osobiście wręczał dyplomy i nagrody oraz podziękował dzieciom za udział w przedsięwzięciu.

     Organizatorkami wydarzenia były panie: Aneta Szawarska,  Sylwia Krześniak - Ławik i Stanisława Terelak - Żmuda.

 

img

 

img

 

img

 

 

 

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 21
  • 19
Komentarze