25.04.2011

Gazetka internetowa "SPOKO"

W naszej szkole funkcjonuje gazetka internetowa "SPOKO", która m.in. zamieszcza także artykuły dotyczące działalności SKO.

W naszej szkole funkcjonuje gazetka internetowa "SPOKO" (http://press.juniormedia.pl/spoko-szkolny-patrol-oko), która m.in. zamieszcza także artykuły dotyczące działalności SKO.  I tak, na przykład, w ostatnim numerze znalazły się informacje o akcjach: sadzenia kwiatów na sprzedaż oraz nagrodach w konkursach z okazji Pierwszego Dnia Wiosny, które zostały ufundowane przez SKO. W najbliższym numerze opisana będzie nasza akcja sadzenia lasu, pod hasłem "Las całkiem blisko nas" oraz o zorganizowanym przez naszą szkołę kwietniowym sprzątaniu terenu osiedla i najbliższej okolicy. Nasza gazetka znalazła się w grupie wyróżnionych przez "Kurier Lubelski" szkół, dzięki czemu marcowe wydanie zostało opublikowane w formie papierowej w nakładzie 250 egzemplarzy, które rozdano uczniom i rozprowadzono wśród społeczności lokalnej.

 

skanowanie0004.jpg

skanowanie0003.jpg

0
Dodaj Komentarz
  • 8
  • 3
  • 9