1 2 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
6
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

GORĄCZKA ZŁOTA-WOLONTARIAT PCK W SZKOLE

Polski Czerwony Krzyż organizuje ogólnopolską akcję "Gorączka złota", która polega na zbiórce złotych monet o nominałach 1, 2 i 5 groszowych.

21

"POMYSŁOWA SKARBONKA"

UWAGA!!! Konkurs"Pomysłowa skarbonka" - roztrzygnięty

24

80 URODZINY SKO

Wystawa stacjonarna i wirtualna

23

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

Hasło tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego brzmi: "Włączanie do i za pomocą edukacji. Język ma znaczenie"

13

JESZCZE O WALENTYNKACH

Wyniki konkursu

20

DZIŚ WSZYSTKIE MRUCZAKI MAJĄ SWOJE ŚWIETO

17 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Kota.

12

OTRZYMALIŚMY SPRZĘT DO UNIHOKEJA

Rozwijamy nasze zdolności sportowe.

17
1 2 następna ostatnia