1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

ŚLUBOWANIE PRZEDSZOLAKÓW

Już jesteśmy prawdziwymi uczniami naszej szkoły

0

LAUREACI KONKURSÓW Z SKO

Konkurs plastyczny dla klas I-III "Zakładka do książki z logo SKO" Dla klas IV-VI -"Świnka skarbonka"

2

ZWIEDZAMY I PODZIWIAMY

Wystawa " Mitologia słowiańska Aleksandra Labudy w obrazach" i wystawa fotograficzna Artura Sochy"Gmina Chmielno z lotu ptaka-i kiedyś i dziś"

0

POLA NADZIEI 2012

PAMIĘTAMY I POMAGAMY

1

ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

W Szkole Podstawowej w Kożyczkowie odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Na tę szkolną uroczystość przybyli wójt gminy Chmielno Zbigniew Roszkowski, ksiądz prałat Andrzej Miszewski, rodzice i dziadkowie pierwszaków.

0

WYCIECZKA DO PIAŚNICY,PUCKA I WEJHEROWA

Kto oszczędza,ten wyjeżdża.

2
1 2 następna ostatnia