1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał :-)
18
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

ZASADY BEZPIECZNEGO SPĘDZANIA FERII ZIMOWYCH

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, to czas beztroskiej zabawy. Mamy nadzieję, że będzie biało, wesoło i radośnie. Przypominamy Wam o zasadach bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych oraz zamieszczamy kilka ważnych porad i wskazówek.

97

MAMY JUŻ FERIE ZIMOWE

Bezpiecznej zabawy

15

ZAJĘCIA W KLASIE VI

Oszczędzam na.......

6

KONKURS PLASTYCZNY"BEZPIECZNE FERIE"

Bezpieczeństwo najważniejsze

3

WPŁATY SKO ZA STYCZEŃ

Klasa VI w styczniu najlepsza

1

TYDZIEŃ PROFILAKTYKI

Kolejny dzień profilaktyki

3

MAKULATURA SPRZEDANA

Dnia20 stycznia przyjechał odbiorca makulatury. Razem zebrano od września do stycznia 2,5 tony . Im większa liczba zebranych na konto szkoły kilogramów, tym większa szansa na zakup ( a to nich będzie niespodzianką).

2

ZAKRĘCONA AKCJA

Sprzedaliśmy kolejną partię plastikowych nakrętek.

3

ZABAWY KARNAWAŁOWE

Karnawał to przede wszystkim okresów balów i zabaw. Jego rozpoczęcie oficjalnie następuje w dniu Trzech Króli, czyli 6 stycznia, jednak wiele osób uważa za datę jego rozpoczęcia Nowy Rok. Koniec karnawału wypada w Środę Popielcową.

6
1 2 3 następna ostatnia