1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP Korczyna

SP Korczyna

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Wigilijne gotowanie połączone z oszczędzaniem

W czwartek 22 grudnia ósmoklasiści z naszej szkoły zebrali się, by wspólnie przygotować kilka potraw na szkolny wigilijny stół. Było dużo śmiechu i zabawy wśród wspaniałych zapachów i przy dźwięku bożonarodzeniowych piosenek.

4

Nasza SKOwa gazetka - recykling

"Recykling to jedna z metod ochrony środowiska naturalnego. Jej celem jest ograniczenie zużycia surowców naturalnych oraz zmniejszenie ilości odpadów. Recykling obejmuje odzyskiwanie surowców z produktów odpadowych i wykorzystywanie ich do produkcji nowych, poszukiwanych towarów." (źródło: https://p ...

0

Podejmij wyzwanie i rozpocznij oszczędzanie!

W czwartek 15 grudnia w Szkole Podstawowej w Koczynie odbył się apel SKO pod hasłem „Podejmij wyzwanie i rozpocznij oszczędzanie”. Uczniowie ze szkolnego koła teatralnego oraz nowi SKO-wicze z klas pierwszych przedstawili program artystyczny o potrzebie oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale także wo ...

2
1