06.06.2016

Piknik Rodzinny

4 czerwca na terenie naszej szkoły odbył się już VII Piknik Rodzinny. Dla wszystkich gości przygotowano wiele atrakcji, dzięki którym można było w bardzo miły sposób spędzić czas. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia, na której przejazdy dla wszystkich najmłodszych ufundowała Rada Rodziców SP z okazji Dnia Dziecka. Były także kule wodne i przejazdy kucykiem. Atrakcją dla najmłodszych okazało się malowanie twarzy.  Można było obejrzeć wystawę pszczelarstwa i degustować różne rodzaje miodu. Zainteresowani sztukami walki z ciekawością oglądali efektowny pokaz karate. Duży aplauz wzbudziły popisy wokalne uczniów naszej szkoły . Gromkie brawa zebrały występy taneczne grup:  „Roztańczona paczka” , „Biedronki”, „Iskierki”, „Mini Iskierki” oraz „Iskierka”–  działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu oraz przy hali GOSiR. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś ciekawego.

img

img

img

img

 

 

13
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 22
  • 26
Komentarze