30.01.2020

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej.

ELIMINACJE

29 stycznia br. odbyły się w naszej szkole eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Do etapu szkolnego przystąpiło 17 uczestników. Mieli oni za zadanie odpowiedzieć na 20 testowych pytań oraz w dogrywce czekały ich jeszcze trzy pytania w formie ustnej. Najlepiej z tym zadaniem poradził sobie uczeń klasy VIIIa Maciej Krawczyk, a drugie miejsce zajęła uczennica klasy VIIa Aleksandra Wiśniowska.Trzecie miejsce zajął Kacper Patla z klasy VIIb

W grupie młodszej najlepszy wynik uzyskał uczeń klasy VIb Bartosz Gancarz, a kolejne miejsca zajęli również uczniowie klasy VIb Szymon Dudzik i Łukasz Pikuła. Będą oni reprezentować naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które odbędą się 6 marca 2020 r.

 

2
Dodaj Komentarz
  • 1
  • 7
  • 4
Komentarze