24.03.2022

"Dziecko dla Dziecka"

  Harcerska akcja "Dziecko dla Dziecka" dobiegła końca! Do naszego Hufca Krosno przyniesionych zostało prawie 2 tysiące !!! paczuszek zrobionych dla dzieci z Ukrainy! Zuchy z naszej szkoły też włączyły się do akcji, organizując zbiórkę w naszej ,,małej szkole”. Spakowaliśmy ok.150 paczek dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci z klas 0-3.

 W starej szkole są jeszcze paczki, jeśli macie informację o dzieciach ukraińskich mieszkających w naszej gminie, możecie przychodzić po nie i zabierać je dla nich. W każdej paczce są przybory szkolne, zabawki, malowanki, słodycze i inne niespodzianki, które ucieszą dzieci.

       Zuchy bardzo dziękują uczniom klas 3a i 2b za pomoc w pakowaniu oraz wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji. Jesteście wspaniali.

img

img

2
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 1
  • 6
Komentarze