1

Nareszcie wakacje :-)
Dziękujemy za wspólne 10 miesięcy na Szkolnych Blogach!
4
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

Ozdoba choinkowa- wręczenie nagród

Na apelu wręczono nagrody laureatom konkursu " Ozdoba choinkowa' Drobne upominki otrzymali wszyscy uczniowie, którzy wykonali ozdobę.

0

Nasze ozdoby świąteczne.

Od 12 grudnia 2011 roku w naszej szkole trwa Wystawa Ozdób Świątecznych. Można na niej zobaczyć piękne ozdoby oraz kartki bożonarodzeniowe.Zachwycają one swoim starannym i estetycznym wykonaniem.

0

Pełna miska dla schroniska- cd

Dnia 08 grudnia w naszej szkole odbył się apel, poświęcony zwierzętom.

0

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego organizowanego przez SKO

Dnia 05 grudnia 2011 r. komisja wyłoniła laureatów konkursu plastycznego " Gdy nazbieram pieniędzy troszeczkę , pojadę na wycieczkę"

0

Zbieramy kartridże - Akcja " Ratuj konie"

Świetlica szkolna ogłosiła zbiórkę pustych opakowań po tuszach. Członkowie SKO chętnie włączyli się do akcji.

0

Klasowe Mikołajki

Dnia 06 grudnia w naszej szkole odbyły się klasowe Mikołajki.

1

Mikołajkowa Loteria Fantowa.

Dnia 06 grudnia 2011 roku odbyła się Mikołajkowa Loteria Fantowa. Wzięli w niej udział wszyscy chętni : uczniowie ,nauczyciele, rodzice, pracownicy.

0

Konkurs SKO pod hasłem „ Ozdoba choinkowa”

Do konkursu może przystąpić każdy uczeń Szkoły Podstawowej w Stradunach, który wykona ozdobę choinkową i przyniesie do szkoły do dnia 15 grudnia 2011 r. Ozdoba powinna być związana z pojęciami bankowymi np. pieniądz, kasa, karta, bank PKO, SKO, bankomat, moneta, itp.

0
1