20.01.2013

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

W tym roku zebraliśmy 10 832 złote!

Po raz 12 społeczność naszej szkoły organizowała Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Zespołem Szkół Gimnazjum i Liceum w Dobrzejewicach zebraliśmy 10 832 złote. Wpływy pochodziły m. in. z licytacji, datków do puszek,
z loterii fantowych, kawiarenki itp.

Jak co roku największą atrakcją Finału były występy uczniów i nauczycieli.

Z roku na rok zbieraliśmy coraz to większe kwoty. Tym razem, po raz pierwszy w historii dobrzejewickich Finałów, nie udało nam się pobić własnego rekordu, ale niewiele brakowało! Dla uważnych czytelników bloga (uczniów SP w Dobrzejewicach) mini konkurs. Proszę na blogu poszukać informacji i odpowiedzieć na pytanie: Ilu złotych (i groszy) zabrakło do wyrównania rekordu z ubiegłego roku?

 DSC_0258m.jpg
Na loterii było ponad 300 fantów.

DSC_0264m.jpg
Dochód ze sprzedaży ciast upieczonych przez rodziców zasilił WOŚP.

DSC_0272m.jpg
Występ dzieci z "zerówki" przyciągnął najwięcej fotoreperterów.

DSC_0293m.jpg
Taniec klasy Ia - eksplozja radości i energii.

DSC_0369m.jpg
Taniec motyli urzekł widzów strojami i choreografią.

DSC_0407m.jpg
Przedstawienie "Calineczka" - w wykonaniu nauczycieli naszej szkoły.

DSC_0514m.jpg
Bawili się świetnie i widzowie, i aktorzy.

4
Dodaj Komentarz
  • 26
  • 32
  • 11
Komentarze