27.05.2016

21. kwietnia uczniowie klas IV – VI wybrali się na wycieczkę do Siedlec

21. kwietnia uczniowie (członkowie SKO) klas IV – VI zdobywali wiedzę i umiejętności oraz miło spędzili czas, odwiedzając po raz drugi w tym roku Siedlce.

Wiodącym  celem wyjazdu było uczestnictwo w przedstawieniu teatralnym ,,Mały Książę” granym przez aktorów Teatru Es na Scenie Teatralnej Miasta Siedlce w reżyserii i z muzyką Waldemara Koperkiewicza.

Uczniowie z ogromnym zainteresowaniem obejrzeli spektakl. Przed wyjazdem zapoznali się z książką i jej autorem, dlatego podczas oglądania przedstawienia sami wcielili się w rolę krytyków. Zarówno książka jak i jej adaptacja w Teatrze w Siedlcach otrzymały od uczniów same pozytywne recenzje.

Naszym widzom podobała się scenografia ,,Małego Księcia”, oprawa muzyczna i piosenki napisane przez Ulę Gotowicką z muzyką Waldemara Koperkiewicza. Najwięcej pochwał uzyskała  odtwórczyni głównej roli, ale pozostali aktorzy również dostarczyli naszym uczniom wielu niezapomnianych wrażeń i miłych wzruszeń.

Pełni refleksji o przyjaźni, miłości, człowieczeństwie i sensie istnienia uczestnicy wycieczki z panem od religii na czele udali się do Katedry, gdzie spędzili kilkanaście minut. Potem spożyli wspólny posiłek w galerii i zrobili drobne zakupy. Pobyt w Siedlcach zakończył się harcami w Aqua Parku. Wszyscy bezpiecznie i z zadowoleniem wrócili do domów.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 13
  • 4
  • 17