22.05.2019

Projekt SKO - odsłona 3

22.05.2019r.

Projekt SKO - odsłona 3

W trzeciej odsłonie szkolnego projektu SKO ,,Co łączy ekonomię, ekologię i sztukę?" przedstawiamy trzecie zadanie, czyli prezentację strojów dla pracowników Banku, takich na co dzień i odświętnych. Zespoły klasowe zaprojektowały , a następnie dobierając właściwe odpady, których mamy w domach sporo ,,uszyły" śliczne stroje. Panie z Banku były pod wielkim wrażeniem kreatywności krawcowych.

img

img

Na drugim zdjęciu są widoczne wszystkie kreacje. Na pierwszym planie modelka w odświętnym stroju zaprojektowanym przez zespół z klasy szóstej, a w głębi od lewej strony strój służbowy również pomysłu tych samych uczennic. Obok modelka z klasy V, następnie IV, III i II, I, VII. Zadbano o dodatki, czyli torebki, biżuterię, które są piękne, a przy tym gustownie dobrane do charakteru stroju. 

Po prezentacji strojów komisja zajęła się zliczaniem punktów, a zebrani wzięli udział w Pchlim targu przygotowanym przez członków SKO z klasy czwartej i szóstej. Obok różnych figurek znalazły się wykonane przez nich przedmioty techniką origami. Pozyskane ze sprzedaży pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. 

img

 

 

8
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 5
  • 9
Komentarze