20.05.2019

Projekt SKO - odsłona 1

20.05.2019r.

Projekt SKO - odsłona 1

W ramach działalności SKO zrealizowano szkolny projekt edukacyjno - artystyczny pt. ,,Co łączy ekonomię, ekologię i sztukę?". Pracowano nad nim kilka tygodni, ponieważ składał się z wielu zadań i miał charakter rywalizacji międzyklasowej w dwóch kategoriach wiekowych: I - klasy 1 -3, II - klasy 4 - 7. 

W dniu prezentacji efektów projektu  swoją obecnością zaszczyciły nas pracownice I Oddziału PKO BP w Sanoku, Panie: Jolanta K. i Anna P., które na naszą prośbę włączyły się w pracę komisji konkursowej. 

Po przywitaniu gości przez dyrektor szkoły Panią Elżbietę Stefanowską członkowie SKO z klasy szóstej zaprezentowali zebranym przedstawienie ekologiczne pt. ,, EKO Kapturek", w którym zwrócili uwagę na potrzebę segregowania odpadów i szkodliwość spalania śmieci w naszych domach.

 img

img img

 

Następnie przystąpiono do oceny zadań konkursowych nad którymi pracowali uczniowie poszczególnych klas. Zadanie pierwsze polegało na wykonaniu skarbonki. Zespoły klasowe wykonały projekty skarbonek, a następnie zrobiły je z różnych niepotrzebnych materiałów np. plastikowych butelek, folii, resztek bibuły. Przygotowane skarbonki wystawiono w sali sportowej, by każdy mógł je obejrzeć, a komisja przyznała klasom pierwsze punkty.

img

 Najbardziej spodobała się skarbonka - Hatetepes, którą zrobił Bartek z klasy trzeciej. Otrzymał indywidualną nagrodę od SKO.

img

 

14
Dodaj Komentarz
  • 5
  • 22
  • 16
Komentarze