06.06.2012

"Wszyscy jesteśmy kibicami, czyli jak uczniowie i SKO-wicze dopingowali Naszą drużynę"

1 czerwca jak wiecie był w Naszej szkole wyjątkowym dniem, gdyż odbyła się impreza pt. "Wszyscy jesteśmy kibicami" zorganizowana przez Samorząd Uczniowski i Szkolną Kasę Oszczędności. W tym dniu chłopcy przyszli poprzebieranie w białe koszulki, a dziewczynki w czerwone. Na wielu z Was były szaliki, a na twarzach widniały barwy narodowe Polski. Uczniowie z klas starszych przygotowali plakaty zagrzewające Naszą drużynę narodową do walki o najwyższe trofea w trakcie Euro 2012, a mali hasła dopingujące. W klasach I-III przeprowadzony został konkurs na "Logo Euro 2012". I co najważniejsze to nie był koniec atrakcji. Na przerwach towarzyszyła Nam muzyka związana z Euro 2012. Klasy młodsze mogły wziąć udział w zabawach przygotowanych przez opiekuna SKO Bartosza Chyś, sprawdzić swoją wiedzę w Euro-quizie oraz zmierzyć się w konkurencjach sportowych przygotowanych przez w-fistów. Nagrodami w Euro-quizie były gadżety z logo SKO, które otrzymaliśmy od banku PKO BP w Buku. Warto dodać, iż na tej imprezie nie zabrakło także zespołu pomponiar. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a co ważne do Naszej zabawy przyłączyła się pani dyrektor Jolanta Ciołek. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

 

IMG_0008.JPG

Zmagania klas 0-III w konkursie "Logo Euro 2012"

 

copy_of_IMG_0011.JPG

Transparent z oficjalnymi maskotkami Euro 2012, czyli grupa O b w piłkarskich nastrojach...

 

copy_of_IMG_0003.JPG

Uczniowie z klas starszych w barwach biało-czerwonych...

 

IMG_0031.JPG

Klasy młodsze na boisku szkolnym

 

IMG_0040.JPG

Pani dyrektor Jolanta Ciołek we wspólnej zabawie z uczniami

39
Dodaj Komentarz
  • 9
  • 2
  • 0
Komentarze