27.05.2012

Wszyscy jesteśmy kibicami, czyli jak my przygotowujemy się do Euro 2012

Witam wszystkich sympatyków Naszego bloga. W piątek 1 czerwca czeka Nas wielkie święto, gdyż jak wiecie jest to Dzień Dziecka, a więc wszystkich Was. Z pewnością zapadnie on Wam w pamięć, gdyż z uwagi na to, iż już niedługo zbliża się największe piłkarskie święto w Europie, czyli Euro 2012 opiekunowie SKO wspólnie z Samorządem Uczniowskim i Radą Rodziców przygotowali dla Was niespodzianki. Uczniowie z klas I-III w ten dzień będą dopingować naszą drużynę narodową w koszulkach biało- czerwonych i trzymając w ręku flagi Polski. Prezentować będą hasła dopingujące Naszą drużynę narodową oraz bawić przy muzyce. W tym dniu przewidziany jest także Euro- quiz, konkurs na logo Euro 2012 oraz strefa kibica, czyli konkurencje sportowe przygotowane przez naszych w-fistów. Nagrodami w Euro-quizie będą gadżety z logo SKO. Poczujmy moc stadionowych emocji już dziś!

Zapraszają:

-Justyna Gramała, Bartosz Chyś- opiekunowie SKO, nauczyciele w-fu, Samorząd Uczniowski i Rada Rodziców

0
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 2
  • 17