01.04.2012

Najmłodsi uczniowie Naszej szkoły poznają świat pieniędzy

Witam ponownie wszystkich blogowiczów. Konkurs SKO w trakcie, a opiekunowie SKO nie zapominają o edukacji ekonomicznej uczniów. W piątek została przeprowadzona kolejna lekcja o pieniądzach w klasie Id. Uczniowie poznali m.in. funkcje pieniądza, Żyrafkę Lokatkę, dowiedzieli się, gdzie produkuje się pieniądze oraz w jaki sposób płacono za towary w czasach, kiedy nie było pieniędzy. Warto dodać, iż wielu uczniów wykazało się dużą aktywnością na zajęciach, co świadczy o tym, że świadomość oszczędzania w Naszej szkole wzrasta.Poniżej galeria zdjęć.

IMG_0039.JPG

Opiekun SKO- Bartosz Chyś przedstawia uczniom postać Żyrafki Lokatki

 

copy_of_IMG_0042.JPG

Opiekun SKO omawia funkcje pieniędzy, omawiając przygotowaną do celu edukacji ekonomicznej prezentację multimedialną

 

IMG_0043.JPG

Uczniowie z klasy Id z opiekunem SKO- Bartoszem Chyś

 

Przygotowanie i opracowanie wpisu:

Bartosz Chyś- opiekun SKO

 

1
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 2
  • 1
Komentarze