06.12.2012

Mikołajkowo w naszej szkole

mikołaj

Witamy wszystkich ponownie na naszym blogu. Za oknami śnieżna zima, na którą większość z Was czekała z niecierpliwością. To pora odwiedzin Świętego Mikołaja! Jak wiadomo, w grudniu zawita do grzecznych dzieci aż dwa razy. Dzisiaj,w mikołajkowy poranek znaleźliście w butach lub pod poduszką prezenty, które sprawiły, że na twarzy zagościł uśmiech. Mikołajkowe szaleństwo nie mogło ominąć także naszej szkoły. Uczniowie założyli czerwone czapki z białym obszyciem...  Rada Rodziców przygotowała lizaki, które były rozdawane we wszystkich klasach. Mikołajkowy akcent dołożyło również SKO, gdyż właśnie dzisiaj, 6 grudnia, pan Bartosz Chyś wręczył nagrody dzieciom  biorącym udział w konkursach: "Komiksowe oszczędzanie" oraz "Moje sposoby na odpady".

 

mik

Nagrody były miłym uzupełnieniem mikołajkowego świętowania...

mik2

Klaudia i Zosia z I a otrzymały nagrody za przepiękne komiksy.Gratulujemy!

Życzymy dalszych sukcesów w konkursach organizowanych przez SKO i oczywiście mocy oszczędzania!

 

Opiekunowie SKO:

Bartosz Chyś, Justyna Gramała

0
Dodaj Komentarz
  • 0
  • 7
  • 11