1

Czy istnieją pieniądze cięższe od nosorożca?
Przed wynalezieniem pieniędzy wymieniano towar za towar, np. płacono solą czy koralikami za warzywa lub mięso. Ale jest pewna wyspa, której mieszkańcy mieli zupełnie inny pomysł.
7
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Bujam w obłokach z SKO"

Szkoła w Bogdance zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie "Bujam w obłokach z SKO". Zachęcam do pobudzenia wyobraźni i wzięcia udział:)

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek

Podsumowaliśmy ostatnią w tym roku szkolnym zbiórkę plastikowych nakrętek. Pomimo nauki zdalnej udało nam się zebrać 88 kg.

2

""Ekonomia na szkolnych blogach"

Zachęcam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO "Ekonomia na Szkolnych Blogach" zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole.

2

Propozycja Lokatki i Hatetepsa

Zyrafka Lokatka wraz z pancernikiem Hatetepsem przygotowali dla Was propozycję ciekawych zabaw do wykorzystania podczas długiego weekendu.

2

Ogólnopolski Konkurs SKO "Bankowa stonoga"

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy IV Tomek zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie SKO " Bankowa stonoga". Konkurs polegał na ułożeniu jak najdłuższego łańcucha pojęć ekonomicznych w taki sposób, aby każde kolejne pojęcie rozpoczynało się na ostatnią literę poprzedniego i żadne pojęci ...

1
1