1

Znamy zwycięzców etapu krajowego Konkursu SKO
Sprawdź, która szkoła otrzyma od PKO Banku Polskiego nagrodę główną w wysokości 20 tys. zł.
44
Blog SKO

SP 7 TARNOBRZEG

SP 7 TARNOBRZEG

Witamy na blogu jednej z najstarszych szkół w Tarnobrzegu - Szkoły Podstawowej nr 7 im. Leopolda Okulickiego. Nasza szkoła została założona w 1872 roku. Jest niewielką placówką liczącą 114 uczniów, z których żaden nie jest anonimowy. Od ponad dwudziestu lat popularyzujemy wiedzę ekonomiczną oraz propagujemy ideę świadomego oszczędzania. Zachęcamy do odwiedzania naszego bloga i komentowania wydarzeń związanych nie tylko z oszczędzaniem. : )

"Bujam w obłokach z SKO"

Szkoła w Bogdance zaprasza do udziału w wakacyjnym konkursie "Bujam w obłokach z SKO". Zachęcam do pobudzenia wyobraźni i wzięcia udział:)

2

Podsumowanie zbiórki nakrętek

Podsumowaliśmy ostatnią w tym roku szkolnym zbiórkę plastikowych nakrętek. Pomimo nauki zdalnej udało nam się zebrać 88 kg.

2

""Ekonomia na szkolnych blogach"

Zachęcam do udziału w Ogólnopolskim Konkursie SKO "Ekonomia na Szkolnych Blogach" zorganizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Kole.

2

Propozycja Lokatki i Hatetepsa

Zyrafka Lokatka wraz z pancernikiem Hatetepsem przygotowali dla Was propozycję ciekawych zabaw do wykorzystania podczas długiego weekendu.

2

Ogólnopolski Konkurs SKO "Bankowa stonoga"

Miło nam poinformować, iż uczeń klasy IV Tomek zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie SKO " Bankowa stonoga". Konkurs polegał na ułożeniu jak najdłuższego łańcucha pojęć ekonomicznych w taki sposób, aby każde kolejne pojęcie rozpoczynało się na ostatnią literę poprzedniego i żadne pojęci ...

1
1