13.09.2016

,,Bądź jak Janowicz i Radwańska”

8 września br przy pięknej pogodzie odbyło się oficjalne otwarcie kortu tenisowego w ramach ubiegłorocznej edycji Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego.

img

Dzięki głosom oddanym przez mieszkańców osiedla i rodziców uczniów „Siódemki” powstał nowoczesny obiekt sportowy. Pani prezydent Beata Klimek wraz z autorką projektu Panią Krystyną Fischer-Bąk, Panią dyrektor Urszulą Twardowską oraz uczennicą drugiej klasy poprzez rozwiązanie wstęgi otworzyły nasz nowy kort. Z okrzykami radości i gromkimi brawami spotkały się lecące ku niebu kolorowe balony.

img

 

Prezydent Ostrowa w kilku ciepłych słowach skierowanych do zebranych gości , uczniów oraz ich rodziców pogratulowała tak wspaniałej infrastruktury w szkole.

Miłą dla wszystkich  niespodzianką było odczytanie słów naszej najlepszej tenisistki  Pani Agnieszki Radwańskiej. Jej pełne sportowego ducha słowa zostaną z nami na bardzo długo.

img

Część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy 2e i 3f spotkała się z wielką aprobatą widzów. Pełne umiejętności sportowych pokazy gry w tenisa i siatkówkę udowodniły obserwatorom, że na tym obiekcie można i trzeba rozgrywać zawody.

img

img

img

img

Autor:   Dagmara Stodolna   Agnieszka Szewczyk

 

 

1
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 29
  • 21
Komentarze