1


SP 45 Poznań

SP 45 Poznań

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr 45 im. ORP "Poznań" w Poznaniu. SKO w naszej szkole działa od 1972r. Od wielu lat bierzemy udział w kolejnych edycjach konkursu PKO pod hasłem "Dziś oszczędzam w SKO, jutro w PKO". Chcemy podzielić się z Wami naszymi działaniami w ramach SKO. Zachęcamy do odwiedzania i komentowania naszego bloga. Pozdrawiamy.

Lubimy teatr

W styczniu uczniowie klas"O" - III obejrzeli przedstawienie pod tytułem "Przygody Tomka Wszędobylskiego - W zamku króla" oraz trzy przedstawienia przygotowane przez studentów UAM w Poznaniu.

8

Uczymy się odpowiedzialności za środowisko naturalne

Nasza szkoła zorganizowała zbiórkę odzieży używanej.

1

"Przygoda z detektywem"

W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" uczniowie nauczania wczesnoszkolnego już po raz kolejny wzięli udział w spotkaniu czytelniczym, które odbyło się w bibliotece szkolnej.

8

Plakat promujący przedsiębiorczość

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pt."Plakat promujący przedsiębiorczość" zorganizowanym przez PKO Bank Polski.

1

Już po raz ósmy w naszej szkole zagrał Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podczas XX Finału WOŚP mieszkańcy naszego miasta okazali wielkie, gorące serca. Dzięki ich hojności udało nam się zebrać sumę ponad 18 tys.złotych oraz walutę obcą z całego świata. We wszystkich dotychczasowych finałach zebraliśmy kwotę ponad 120 tys. złotych.Tegoroczna zbiórka pieniędzy przeznaczon ...

13
1