20.11.2013

Akcja "Góra Grosza" oraz WOŚP

Zachęcamy wszystkich SKO-wiczów do wzięcia udziału w akcji "Góra Grosza".

Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od swoich najbliższych. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, rodzin zastępczych i adopcyjnych oraz młodzieżowych ośrodków wychowawczych.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w akcji, zbieraj monety od 1 do 5 groszy i między 25 listopada a 6 grudnia 2013r. wrzuć je do specjalnej puszki, która będzie wystawiona na głównym korytarzu naszej szkoły.

 

Postaraj się zaangażować w akcję również swoją rodzinę lub znajomych i razem zbierajcie monety :)

 

 

 

 

Zachęcamy Was również do wzięcia udziału w akcji

Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

WOŚP

Zbliża się XXII Finał WOŚP (12.01.2014r.), który będzie przebiegał pod hasłem "Na ratunek, czyli na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów". Z tej okazji  ostródzki Sztab WOŚP oraz Hufiec ZHP Ostróda zachęca uczniów ostródzkich szkół do przygotowania jak największej liczby czerwonych serc, które posłużą do udekorowania ulic naszego miasta w dniu Finału.

 

Jeśli chcesz wesprzeć akcję WOŚP, przygotuj czerwone serca różnej wielkości.


Swoje prace możesz zostawić u Opiekuna SKO najpóźniej do 3.01. 2014r.

6
Dodaj Komentarz
  • 6
  • 1
  • 5
Komentarze