06.10.2016

Okiem dziecka- widzę i fotografuję

We wrześniu ruszył w naszej szkole kolejny projekt zajęć fotograficznych „Okiem dziecka- widzę i fotografuję”.

 img

We wrześniu ruszył w naszej szkole kolejny projekt zajęć fotograficznych „Okiem dziecka- widzę i fotografuję”.  Po raz drugi uzyskaliśmy dotację z Wojewódzkiego Urzędu w Gdańsku w ramach projektu „Bezpieczna i przyjazna szkoła”. Uczestniczyć w zajęciach będzie 20 dzieci z naszej szkoły w dwóch grupach po dziesięć osób. Prowadzący zajęcia to pani Agnieszka Stachlewicz i pan Krzysztof Melchert. W tym semestrze eksperymentalnie w zajęciach fotograficznych dodatkowo bierze udział również sześcioro dzieci z klas trzecich. Zajęcia prowadzi pani Katarzyna Franciszkiewicz. Uczestnicy projektu będą zdobywać wiedzę fotograficzną na zajęciach studyjnych, plenerowych i w pracowni komputerowej gdzie poznają tajniki programu photoshop.

img

0
Dodaj Komentarz
  • 4
  • 1
  • 3