1

Paliwo dla mózgu, czyli co jeść, aby zwiększyć tempo zapamiętywania i uczenia się?
Dobrze odżywiony mózg pracuje szybciej i sprawniej. Gdy jesteśmy głodni trudno utrzymać koncentrację - mózg daje znać, że brakuje mu paliwa. Nie wystarczy jednak zjeść czegokolwiek, aby umysł pracował na wysokich obrotach.
4
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

Porada Lokatki

Dlaczego warto dbać o zdrowie? Zdrowie określa stan Twojego dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Jest bezcenne, dlatego nie warto na nim oszczędzać. Co możesz dla siebie zrobić? Prawidłowo i regularnie się odżywiać. Zdrowa i zbilansowana dieta wpływają pozytywnie na cały Twój org ...

0

Zdalni- Zdolni-Wczesnoszkolni

Uczniowie klas młodszych otrzymali dzisiaj dyplomy w podziękowaniu za swoją pracę.

0

Święta majowe

1 Maja Międzynarodowe Święto Pracy 2 Maja Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej 3 Maja Święto Konstytucji 3 Maja

0

Przygotowanie do świętowania

We wszystkich klasach młodszych uczniowie wykonywali symbole narodowe. Piękne prace można obejrzeć na naszym szkolnym Facebooku.

0

Ekologia w moim domu

Uczniowie klas drugich rozmawiali podczas e-lekcji na temat ekologii w ich domach. Cieszymy się , że robicie tyle dobrego dla Ziemi.

0

22.04. 2020 DZIEŃ ZIEMI

Tego dnia uczniowie klas młodszych pokazywali online swoje plakaty i rysunki. Gratulujemy pomysłów.

0

Ekologiczny bank pomysłów

Zbieramy ciekawe pomysły na ekologiczne przedmioty.

0
1