1

Kradzież tożsamości – czy dotyczy jedynie świata wirtualnego?
W tym wpisie znajdziesz najważniejsze informacje na temat kradzieży tożsamości, a także poznasz ciekawe przykłady, które pomogą Ci zrozumieć to zagadnienie.
0
Blog SKO

SP 19 ELBLĄG

SP 19 ELBLĄG

W SKO działamy od 1968 r. Podejmujemy akcje mające na celu popularyzację oszczędzania, bierzemy udział w akcjach charytatywnych, dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo, jesteśmy aktywni ekologicznie, czynnie uczestniczymy w życiu szkoły i środowiska, a w tym roku po raz pierwszy piszemy bloga. Przedstawiamy bieżącą działalność zaczynając od września.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Wszystkim Babciom oraz wszystkim Dziadkom z okazji ich święta życzymy  radości i szczęścia każdego dnia!

7

Wesoła lekcja matematyki

O tym, że matematyka to nie tylko nauka, ale i fajna zabawa , przekonali się uczniowie klasy IIIa. Na lekcji matematyki grali w parach kostkami matematycznymi i tym samym doskonalili umiejętności dodawania i odejmowania w pamięci w zakresie 100 oraz uczyli się rywalizacji zgodnie z zasadami "Fair pl ...

2

Matematyka jest łatwa

Uczniowie klasy III a i IV a, wzięli udział we wspólnej lekcji matematyki. Pani Asia- matematyczka, przygotowała dzieciom karty pracy z działaniami matematycznymi z jedną niewiadomą oraz zadania tekstowe. Uczniowie pracowali w parach. Bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, chętnie się zgłaszali. ...

2

WOŚP

25 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mamy już za sobą! W tym roku zbieraliśmy na zakup urządzeń medycznych dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Zebraliśmy ok. 6000 tysięcy.

1

Konkurs na skarbonkę SKO

Zachęcamy do wykonania skarbonki SKO . Każdy kto przyniesie wykonaną skarbonkę może wygrać nagrodę.

2

Nagroda przyznana

Pierwsze miejsce, za rozwiązanie zadania matematycznego zdobył Jakub Masiewicz z 3 d. Gratulujemy.

2
1