1

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
2
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Chrząszcze, skorpiony, pająki, motyle...z okazji Dnia Ziemi

Dzień Ziemi w naszej szkole upłynął w tym roku w towarzystwie owadów z całego świata. Na zaproszenie Klubu Przyrodnika przybył do nas pan Szymon Czerwiński ze swoją okazałą kolekcją owadów z różnych zakątków kuli ziemskiej.

44

PLENER MALARSKI W SOSW W KOLE

W ramach projektu „Różni, ale równi w sztuce”, który realizowany jest w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole pod patronatem Fundacji PKO Banku Polskiego, odbył się plener malarski.

5

Spotkanie z Romanem Pankiewiczem - pisarzem i podróżnikiem

Dnia 8 kwietnia 2016r., na zaproszenie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kole, grupa Naszych wychowanków uczestniczyła w spotkaniu z Romanem Pankiewiczem.

41

V Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej

6 kwietnia 2016 roku w Miejskim Domu Kultury w Kole odbył się V Powiatowy Przegląd Piosenki Szkolnej.

15

Mamy mistrza w tenise stołowym !!!

7 kwietnia 2016r., w Gnieźnie, odbyły się XVIII Mistrzostwa Województwa Wielkopolskiego w tenisie stołowym „Sprawni Razem”.

1

WARSZTATY PLASTYCZNE Z FILCOWANIA

W ramach projektu „Różni, ale równi w sztuce”, który realizowany jest w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole pod patronatem Fundacji PKO Banku Polskiego, odbyły się warsztaty plastyczne.

16

Wyniki losowania Szkolnej Loterii SKO

W czwartek , 07 kwietnia 2016r., odbyło się losowanie marcowej edycji Szkolnej Loterii SKO, którego dokonała Lidia Owsiak.

6

"Bądź aktywny! Bądź bezpieczny!"

4 kwiecień w SOSW Koło to dzień, który upłynął pod hasłem: „Bądź aktywny! Bądź bezpieczny!”. Był to dzień propagujący aktywność fizyczną, połączoną oczywiście z bezpieczeństwem.

17

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY DLA SZKOLNYCH KAS OSZCZĘDNOŚCI: „ WIOSNA W SKO”

SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zapraszają do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym: " Wiosna w SKO"

51
1