1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
7
Blog SKO

SOSW KOŁO

SOSW KOŁO

Witamy wszystkich bardzo serdecznie na blogu SKO w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Świętego Mikołaja w Kole. Specjalnie dla Was będziemy prezentować scenki z życia Naszej szkolnej społeczności, w skład której wchodzą: Szkoła Podstawowa, Szkoła Branżowa I Stopnia oraz Szkoła Przysposabiająca do Pracy. Zapraszamy więc do wspólnych spotkań na Naszym blogu. Czekamy na Wasze odwiedziny, komentarze, opinie i głosy :)

Najbardziej życzliwa twarz Świętego Mikołaja

14 stycznia 2016r. odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród w III edycji międzyośrodkowego konkursu plastycznego " Najbardziej życzliwa twarz Świętego Mikołaja", którego organizatorem jest Nasz Ośrodek.

11

V edycja konkursu o Świętym Mikołaju

13 stycznia 2016r., w Internacie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Świętego Mikołaja w Kole odbyło się podsumowanie V edycji konkursu plastyczno-literackiego "Mikołaj i magia Świąt Bożego Narodzenia."

0

Z wizytą w banku

14 stycznia 2016r., w ramach projektu edukacyjnego SKO " GROSZ- ZŁOTÓWKA- FORTUNA!" wychowankowie Naszego Ośrodka wraz z opiekunami odwiedzili oddział 1 PKO Banku Polskiego w Kole.

2

O giełdzie i procentach

Podczas lekcji matematyki uczniowie klas: IV-VI szkoły podstawowej, I-II-III gimnazjum oraz I-II-III zasadniczej szkoły zawodowej, uczestniczyli w zajęciach z zakresu edukacji ekonomicznej i bankowej, które odbyły się w ramach projektu SKO "GROSZ- ZŁOTÓWKA - FORTUNA!"

8

Mamy pierwszych zwycięzców loterii SKO

W czwartek, 07 stycznia 2016r., odbyło się pierwsze losowanie Szkolnej Loterii SKO.

2

Pomysł na uczniowski biznes

Opiekunowie SKO oraz PKO Bank Polski oddział 1 w Kole zorganizowali dla wychowanków Naszej szkoły konkurs plastyczny " Mój pomysł na pierwszy biznes."

5
1