28.05.2018

Udział w Targach KONVENTA w Loebau

W dniach 28-29.04.2018 roku uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli i rodziców wzięli udział w Targach KONVENTA w Loebau. Dziewczęta z klasy IIIc pod kierunkiem p.M.Grzesińskiej przygotowały i przedstawiły tańce , które podobały się publiczności.  Na stoisku handlowym wystawialiśmy: stroiki, biżuterię, świeczniki, zakładki, serwetki, koszyczki, kartki okolicznościowe, decupage…itp., które wykonane zostały ręcznie przez nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły. Stoisko prowadziły uczennice z klasy 7A i 7B pod opieką p.J.Klatki , p.B.Kwiecińskiej ( sobota ) i p.E.Fenczyszyn- opiekun SKO ,p.D.Brzezowskiej i p.P.Dwornika (sobota-niedziela). Kwota, którą zebraliśmy ze sprzedaży to 171,50 Euro. Pieniądze zostaną wpłacone na konto SKO z przeznaczeniem na bieżące potrzeby szkoły. 

imgimg

2
Dodaj Komentarz
 • 3
 • 7
 • 14
Komentarze
 • Aktyw SKO w Długiem
  Aktyw SKO w Długiem
  80.51.xxx.xxx
  2018-08-07 00:38 | Temat: Zaproszenie
  ODPOWIEDZ

  Gorące pozdrowienia dla blogowych przyjaciół i głosik 7 na wpis.
  Bardzo serdecznie zapraszamy blogowiczów, którzy ukończyli 18 lat do udziału w głosowaniu na naszą kronikę - Szkoła Podstawowa w Długiem - w Ogólnopolskim Konkursie Internautów 2018.
  Liczymy na Wasze wsparcie i dziękujemy za oddany każdy głos.

 • JurekG
  JurekG
  95.41.xxx.xxx
  2018-05-28 21:00 | Temat: SKO SP 2 Rabka-Zdrój 🏫🏦🏬
  ODPOWIEDZ

  Super sprawa! Pozdrawiam serdecznie ze słonecznej Rabki-Zdroju 🌞🌞🌞