17.01.2018

Szlachetna paczka

  Jak co roku nasza szkoła wybiera rodzinę, której niezbędna jest pomoc. W tym roku wybraliśmy rodzinę starszego małżeństwa, którzy oprócz utraty dobytku całego życia, przeżyli tragedię rodzinną(śmierć dziecka). Nie pozostaliśmy obojętni na straszny los tych ludzi. Samorząd Uczniowski ogłosił zbiórkę rzeczy, przedmiotów, ubrań, chemii, kosmetyków, żywności w całej szkole. Zaangażowali się wszyscy rodzice, uczniowie, nauczyciele. Oprócz zbiórki darów zebraliśmy również pieniądze, za które kupiono nowe, najpotrzebniejsze rzeczy. Zrobiono również prezenty dla Pana i Pani, aby i Oni poczuli atmosferę zbliżających się świąt. Zaangażowani nauczyciele w tę akcję przekazali małżeństwu 19 paczek- dar od ludzi dobrego serca naszej szkoły.

 img

img

1
Dodaj Komentarz
  • 14
  • 20
  • 4
Komentarze