28.10.2013

Święto Szkoły Barwny Korowód - uczymy się ratować innych

Od kiedy nasza szkoła nosi zaszczytne imię Kawalerów Orderu Uśmiechu zawsze we wrześniu wspólnie świętujemy i tworzymy „Barwny Korowód”. Tak było i w tym roku.

20 września obchodziliśmy święto naszej szkoły i z tej okazji aktywnie oraz bezpiecznie wzięliśmy udział w rajdzie pieszym.

Barwny korowód uczniów, których wyróżniały kolorowe nakrycia głowy z uśmiechniętym słoneczkiem,  ruszył ulicami i parkowymi ścieżkami naszego miasta. Każda klasa miała osiągnąć cel – dotrzeć do czterech punktów terenowych i aktywnie uczestniczyć w zajęciach związanych tematycznie z pierwszą pomocą przedmedyczną.

Wszyscy spisali się na medal! W nagrodę każdy uczestnik rajdu otrzymał soczek i pączka - ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły. Podsumowując było: kolorowo, radośnie, smacznie, bezpiecznie i bezdeszczowo! Zaś następny barwny korowód już za rok!

 

 

copy_of__MG_3531Kopiowanie.JPG

 

 

copy_of__MG_3568Kopiowanie.JPG

 


7
Dodaj Komentarz
  • 7
  • 4
  • 6
Komentarze