07.01.2019

Rozstrzygnięcie konkursu " Bombka z logo SKO"

W listopadzie 2018 roku ogłoszony został konkurs SKO pod hasłem Bombka z logo Banku PKO BP S.A. Konkurs był przeznaczony dla wszystkich uczniów szkoły od klasy I do klasy VIII. Przez  miesiąc dzieci wykonywały formę przestrzenną lub półprzestrzenną bombki, w domu, na lekcjach plastyki i techniki pod okiem swoich nauczycieli. Materiały, techniki i formy pracy, aby wykonać niepowtarzalną, prześliczną i oryginalną bombkę były różne – od wycinanek, brokatów, świecidełek, cekinów po sztuczne pieniądze. Na konkurs uczniowie przekazali 100  prac. W dniu 18 grudnia 2018 roku powołana komisja przez organizatorki SKO p. E. Fenczyszyn i p. A. Nnoli miała nie lada zadanie – wybór trzech najładniejszych, oryginalnych, spełniających kryteria konkursu bombek, z poszczególnych kategorii:

klasy I- III

klasy IV- V

klasy VI- VIII

Komisja w składzie: p. Agnieszka Antoniak- pracownik Banku PKO BP S.A, p. Marzena Tomczyk- dyrektor szkoły, p. Elwira Wojtusik- wicedyrektor szkoły i p. Wioletta Paszkowska- nauczyciel, bibliotekarz oprócz wyłonienia laureatów trzech miejsc I, II, III, w każdej kategorii, przyznały po dwa wyróżnienia uczestnikom konkursu szkolnego.

W klasach I-III:

I miejsce zajął- Oliwier Lebda 2b

II miejsce zajęła – Julia Kowalów 2a

III miejsce zajął – Jan Pasternak 1a

Wyróżnienie: Lena Rzepa 2a, Alicja Tomczyk 2c

W klasach IV-V:

I miejsce zajęła – Julia Pasternak 5b

II miejsce zajęła- Julianna Dudek 5b

III miejsce zajęła – Oliwia Dudkiewicz 4a

Wyróżnienie: Laura Stankiewicz 5e, Martyna Rzadka 5f

W klasach VI- VIII:

I miejsce zajał – Przemysław Gołąb 6a

II miejsce zajęła – Nadia Pilichiewicz 6c

III miejsce zajęła – Maja Kowalewska 6c

Wyróżnienie: Maja Miecznikowska 6a

Nagrody laureatom trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach i uczniom wyróżnionym zostaną wręczone w styczniu  2019 roku w czasie apelu.

Najciekawsze bombki zostały przekazane do siedziby Banku PKO BP S.A w Lubaniu, z którym szkoła od lat współpracuje. Stanowią one dekorację i wystrój świąteczno – noworoczny.

 img

img

img

img

img

img

 

0
Dodaj Komentarz
  • 3
  • 6
  • 0