01.12.2019

Międzynarodowy konkurs matematyczno - fizyczny "Naboj"

  Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział ciekawym konkursie o nietypowym przebiegu. Drużyny na starcie otrzymały 6 zadań i po poprawnym rozwiązaniu każdego z nich otrzymywały punkt i kolejne zadanie.

  Konkurs odbywał się jednocześnie w wielu miastach Polski, Czech i Słowacji. My pojechaliśmy na Uniwersytet Ekonomiczny do Wrocławia. Tam najlepsza drużyna rozwiązała 39 zadań, druga – 38, a trzecia 31.

Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły:

·        Miłosz Jurga (VIII), Przemysław Bernacki (VII), Piotr Wojtusik (VII), Wiktor Wyszatycki (VII)

·        Aleksandra Guła (VIII), Jakub Hawrylewicz (VIII), Maja Sidor (VIII), Martyn Szalewski (VIII), 

które zdobyły kolejno 23 i 22 punkty. To bardzo dobry wynik.

Cieszymy się i gratulujemy!

imgimgimg 

imgimg

0
Dodaj Komentarz
  • 15
  • 13
  • 8