09.11.2017

Jesienny, Charytatywny Piknik Rodzinny

Piękna pogoda sprzyjała w tym roku  wspólnej zabawie podczas Jesiennego Pikniku Rodzinnego zorganizowanego wspólnie przez dzieci, rodziców oraz pracowników naszej szkoły. Plac szkolny tętnił życiem. Można było posmakować min. pysznych domowych sałatek, ciast, pieczonych chlebów, uzupełnić zapasy na zimę kupując smakowite, domowe przetwory. Każdy mógł tam znaleźć coś dla siebie. Strawą dla duszy były natomiast występy dzieci, które prezentowały swoje umiejętności i talenty. Jedną z atrakcji popołudnia była wystawa prac i  licytacja obrazu malowanego podczas pikniku przez Łukasza Myślińskiego z kl. VII b. Był czas na rozmowy i wspólne delektowanie się pięknym jesiennym popołudniem . Takie szkolne tradycje warto pielęgnować, tym bardziej że uzbieraliśmy pokaźną kwotę ok. 8000 zł. Kwota ta będzie przeznaczona na zakup nagłośnienia dla naszej szkoły, bez którego nie mogą odbywać się szkolne uroczystości. 


0
Dodaj Komentarz
  • 2
  • 15
  • 0